< powrót - Trudny Leasing (oferty specjalne)

Odmowa finansowania

Leasing bez BIK, KRD oraz z zaległościami US i ZUS - oferta specjalna

To jest specjalna oferta leasingu pozabankowego dla przedsiębiorców ze słabszą historią kredytową i finansową, z zadłużeniem, w tym negatywnie figurujących w BIK, w bazach dłużników KRD, BIG, a także posiadających zaległości podatkowe w Urzędzie Skarbowym oraz ZUS.

Leasing bez BIK, KRD

Oferta leasingu dla zadłużonych, ze złą historią BIK, z wpisami w KRD itp.


Uwaga!

Po wypełnieniu formularza, Twoje zapytanie zostanie przekazane prosto do firm leasingowych oferujących leasing bez BIK, KRD itd. Handlowcy tych firm będą się kontaktować z Tobą bezpośrednio. Twoje zapytanie przekazujemy wyłącznie do wiarygodnych leasingodawców - co w przypadku trudnego leasingu ma duże znaczenie (wyjaśnienie poniżej).

Co można sfinansować leasingiem bez BIK, KRD?

Ofertą leasingu bez BIK, KRD można sfinansować przede wszystkim nowe i używane (nawet 12-letnie) pojazdy i niektóre maszyny i urządzenia, których wartość wynosi co najmniej 25 000 zł netto (30 750 z VAT). Maksymalny okres finansowania wynosi 59 miesięcy (5 lat).

Wpłata własna od 15%

samochód osobowy, samochód dostawczy, ciągnik siodłowy

Wpłata własna od 20%

samochód ciężarowy o DMC pow. 3,5T, naczepa, przyczepa, pojazd specjalny, autobus

Wpłata własna od 30%

ciągnik rolniczy, maszyna budowlana (koparka, koparko-ładowarka itp.)

Wymagane dokumenty i procedura

Dokumenty niezbędne do ubiegania się o leasing bez BIK, KRD: wniosek leasingowy szczegółowo wypełniony, dowód osobisty właściciela firmy lub reprezentantów spółki, dokumenty finansowe (PIT/CIT za rok ubiegły lub KPiR/Bilans za bieżący okres).
Konieczność przedstawienia dokumentów finansowych nie dotyczy transakcji do 50 tys. zł netto oraz firm działających krócej niż rok.

Decyzja o przyznaniu leasingu wydawana jest w dni robocze w ciągu 24 godzin od momentu dostarczenia wszystkich wymaganych dokumentów i informacji o działalności.

O czym należy pamiętać biorąc pozabankowy leasing bez BIK, KRD oraz z zaległościami US i ZUS?

Musisz pamiętać, że zdecydowana większość, a w zasadzie prawie wszystkie bankowe firmy leasingowe unikają finansowania klientów ze złą historią kredytową i finansową, a zwłaszcza tych, którzy mają nadal niespłacone długi. Istnieje jednak garstka firm, które działają w pozabankowej niszy i oferują finansowanie takim klientom.

Ich oferta jest zauważalnie droższa. O ile roczna marża leasingodawców przy „normalnym” leasingu wynosi 3-5%, o tyle przy „leasingu bez BIK, KRD, US, ZUS” zazwyczaj zaczyna się od 10% i w górę. Ostateczny koszt zależy od tego jak trudna jest sytuacja wnioskującego o leasing przedsiębiorcy – im trudniejsza, tym leasing może być droższy.

Decydując się na „leasing bez BIK, KRD, US, ZUS” należy wykazać się wzorową, a co najmniej bardzo dobrą dyscypliną płatniczą. Pozabankowi leasingodawcy finansujący trudnych klientów, wiedzą, że wiąże się to z większym ryzykiem, a co za tym idzie stosują bardzo rygorystyczne rozwiązania mające nakłonić klientów do terminowej spłaty rat. Stosują wysokie opłaty karne za opóźnienia itp. Chcąc ich uniknąć, należy regulować wszystkie opłaty w terminie. Więcej informacji na ten temat: Leasing bez BIK, KRD? Pomyśl zanim weźmiesz

UWAGA! Zdesperowany klient, który nie może otrzymać leasingu ze względu na swoją trudną sytuację jest łatwym celem dla firm mniej uczciwych, czy wręcz dla oszustów. Należy o tym bezwzględnie pamiętać i korzystać z oferty wyłącznie z wiarygodnych źródeł. Więcej informacji na ten temat: Desperacko szukasz leasingu? Uważaj na oszustów!

Leasing bez BIK, KRD

Oferta leasingu dla zadłużonych, ze złą historią BIK, z wpisami w KRD itp.


Uwaga!

Po wypełnieniu formularza, Twoje zapytanie zostanie przekazane prosto do firm leasingowych oferujących leasing bez BIK, KRD itd. Handlowcy tych firm będą się kontaktować z Tobą bezpośrednio. Twoje zapytanie przekazujemy wyłącznie do wiarygodnych leasingodawców - co w przypadku trudnego leasingu ma duże znaczenie (wyjaśnienie powyżej).

Byliśmy pomocni? Doceń i poleć nas

4.4347826086957 1 1 1 1 1 4.43 (23)
Pierwszy raz na FmLeasing.pl?
Sprawdź dlaczego jesteśmy wyjątkowi i w czym możemy Ci pomóc.
Dowiedz się więcej...
 

Portal FmLeasing.pl